čtvrtek 8. září 2016

Unboxing! září 2016/2

Ještě jednou krásný den Vám všem,
v knihovničce mi dnes na serveru palmknihy.cz dnes přistála jedna očekávaná kniha!
Je to takový netradiční unboxing, tedy spíše rozkliknutí :-)

Pojďme na to!Anotace: POUZE MUŽ PŘIPRAVENÝ ZEMŘÍT MŮŽE VYKOPAT HLUBOKÝ HROB…
Současnost. Do jednoho z domů na předměstí Washingtonu dorazí bez vysvětlení zastaralý dětský kufřík. O týden později se americký genealog Jefferson Tayte ocitne v anglickém hotelovém pokoji tváří v tvář nabité zbrani.
Válkou zmítaná Británie roku 1944. Právě sem zavedou Tayta stopy v pokrevní linii jeho klientky. Eliza Grayová by se ráda setkala se svou skutečnou matkou, kterou nikdy nepoznala, neboť netušila, že je adoptovaná.
Tayte doufá, že zařídí jejich znovushledání, místo toho ale odhalí příběh mladé anglické dívky a amerického vojáka z 82. výsadkové divize, jejichž láska skončila více než tragicky…

Jelikož jsem četla první díl o Taytovi a byla jsem nadšená, tak bylo jasné, že si nenechám ujít další pokračovaní od tohoto skvělého autora. :-
Četl jste někdo, nebo se chystáte? :-)

10 komentářů:

 1. Já se chystám, nevím tedy jak brzy :D Ale těším se na ni. PS: Na začátku máš plamknihy, a já si celou dobu říkala, že to neznám :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky nevím kdy, nějak se mi to nakupilo :-D Přišly knih, které jsem už nečekala, ale naštěstí nemám na všechny pevný termín :-)
   P.S. Děkuji za upozornění na chybu :-D

   Vymazat
 2. Kniha mě zaujala a určitě se na ní chystám, vidím ale, že jde o druhý díl, takže nejdříve budu muset napravit mezery :) Přeji hezký den!

  OdpovědětVymazat
 3. Soni přeji ti hezké čtení, mě by tato kniha také lákala.
  Jinak jsem na tom podobně jako ty, nejdřív nic nechodilo a pak najednou vše...teď nevím co číst dřív :-D
  Měj se hezky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji,Marcel. :-) Já Ti mohu knihy s JT doporučit! Teď se školou nestíhám už vůbec. :-( Snad se to nějak srovna. ;-)

   Vymazat
 4. Autor mě taky láká, ale už opravdu nevím, co číst dřív :) Užij si knihu, Soni :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Druhý díl jsem musela mít stůj co stůj, a ještě když byla tahle možnost, že jsem dostala nabídku recenzování...neváhala jsem :-) Teď mám maličko hoňky, ale snad vše stihnu. Děkuju, Šárko :-)

   Vymazat
 5. Už jsem tuto knihu několikrát na blozích viděla, a musím říct, že vypadá dobře, takže uvidím :)

  OdpovědětVymazat

Díky za Tvůj komentář :-)