pondělí 9. ledna 2017

Unboxing 2/01/2017
Krásné pondělní ráno! 

V pátek mi přišel balíček s recenzním výtiskem od Knihy Dobrovský.
Spolupráce s paní Tesařovou mě vážně baví, tentokrát mi dala na výběr ze tří knih a nejvíce mi učarovala kniha z nakladatelství Domino.

Teď už se ale pojďme podívat, co jsem si vybalila z balíčku...Anotace: Měl to být nejlepší den jejich života. Bohužel byl nejhorší. Zoe a Chloe Denningovy vyrazily na oslavu svých jednadvacátých narozenin, ale návrat domů se šeredně zvrhl. Za své další oběti si je totiž vybral muž, který vraždí zásadně dvojčata a své činy plánuje se zvrácenou pečlivostí. Namísto vstupu do dospělosti tak dívky čeká jen utrpení.Pro Briannu Haywardovou je zmizení sester Denningových nepochybným znamením, že Vrah 21 se přesunul do New Orleans. Jak ale přesvědčit policii, že z rituálních vražd dvojčat obvinila nesprávného člověka? Proč nikdo nechce pochopit, že dokud skutečný pachatel běhá na svobodě, jsou v ohrožení další životy? Zoufalá Brianna osloví novináře Jasona Bridgese, a ten jí přislíbí pomoc, protože tento příběh by se mohl stát odrazovým můstkem jeho další kariéry.Ani detektiv Rick Bentz nebyl nikdy úplně přesvědčen o tom, že za mřížemi sedí opravdu Vrah 21. Nyní jako by se jeho pochybnosti začaly naplňovat – a navíc je docela dobře možné, že se tento obávaný zabiják přesunul do jeho policejního rajónu. Dostane se mu na stopu dřív, než neznámý šílenec uskuteční svůj plán: spojit Zoe a Chloe navždy poutem smrti?Už jen obálka mě dostala a anotace byla jen třešničkou na pomyslném dortu!
Zkrátka, kniha, kterou chci číst. :-)
Jsem na knihu opravdu zvědavá.

Mějte krásný týden!
S.

6 komentářů:

 1. Lisa Jackson je jedním z mých restů. Mám od ní doma jednu knížku, která čeká na přečtení a která určí, zda půjdu do jejích dalších titulů, ale pořád se k tomu ne a ne dostat. Snad brzy. Přeji, ať se Ti nová knížka líbí a budu se těšit na Tvé dojmy :) Měj se pěkně :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, Kristý! :-) Já jsem také zvědavá, ale ta obálka mě zkrátka dostala. ;-)

   Vymazat
 2. O knize jsem neslyšela, ale nezní špatně. Snad se ti bude líbit :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky. :-) Paní Tesařová mi poslala na výběr ze tří knih a tahle prostě zabodovala nejvíc. ;-)

   Vymazat

Díky za Tvůj komentář :-)